BF 150

VISU GREIČIU PIRMYN!

Galingi „Honda“ modeliai BF150 ir BF135 su visomis šiuolaikinėmis aukščiausios klasės technologijomis. Šie varikliai taip pat yra ir švariausi ir ekonomiškiausi savo klasėje. Plaukite į jūrą ir jauskitės saugūs.

DVIGUBA GALIA. Išskirtiniai BF150 „Honda“ sprendimai garantuoja optimalų galingumą, esant bet kokioms variklio apsukoms. „Honda“ VTEC dujų paskirstymo sistema, sujungta su reguliuojama oro padavimo sistema, sukuria įspūdį, tarsi vietoj vieno variklio būtų naudojami du. Net esant mažoms apsukoms, padidinamas variklio sukimo momentas ir pasiekiamas didesnis pagreitėjimas. Kai pasiekiamos didesnės nei vidutinės apsukos, BF150 variklis tampa lenktyniniu ir pademonstruoja įspūdingą galingumą, nesunaudodamas daug degalų. Mėgaukitės užtikrinta kelione esant bet kokioms variklio apsukoms!

YPAČ EKONOMIŠKI. Modeliuose BF150 ir BF135 yra integruotas oro-degalų (LAF) jutiklis, kuris tiksliai išmatuoja oro-degalų santykį taip, kad optimaliai būtų panaudotas kiekvienas degalų lašas. Todėl šie varikliai sunaudoja 15 proc. mažiau degalų nei dvitakčiai varikliai su tiesioginiu įpurškimu ir 45 proc. mažiau nei įprasti dvitakčiai varikliai.

MĖGAUKITĖS KOMFORTIŠKA KELIONE! BF150 ir BF135 modeliuose nereikia ieškoti kompromiso tarp efektyvumo ir komforto. Sklandus ir tikslus pavarų perjungimas užtikrina puikias manevravimo galimybes. Du balansuojantys velenai sumažina variklio triukšmo lygį ir vibraciją, užtikrindami patogų ir komfortišką plaukiojimą.

O VTEC elektroninė valdymo sistema, kontroliuojanti vožtuvų atidarymą ir pakėlimo aukštį bei užtikrinanti didelę galią varikliui veikiant įvairiomis apsukomis

O Elektroninė degalų įpurškimo sistema (PGM-FI)
O Naudojamas linijinis oro santykio jutiklis, užtikrinantis optimalų degalų sunaudojimą (ECOmo)
O Reguliuojamoji oro padavimo sistema užtikrina didesnį sukimo momentą esant mažoms apsukoms
O 3 kontūrų aušinimo sistema užtikrina maksimalią galią iš darbinio cilindro tūrio
O Sistema su dviem simetriškais velenais užtikrina ypač žemą variklio vibracijos lygį
O Švaraus vandens prijungimo vieta plovimui, kuris prailgina variklio eksploatavimo laiką
O 40 A pastoviosios srovės laido pakanka denio sistemos maitinimui
O Įmontuotas degalų/vandens separatorius
O Elektroninė alyvos lygio, aušinimo ir per didelių apsukų kontrolės
sistema, garantuojanti saugią eksploataciją
O Priešingos rotacijos krypties sraigtas, aktualu naudojant 2 variklius