BF 50

TEISINGAS PASIRINKIMAS, JEI NORITE MĖGAUTIS KELIONE VALTIMI

TEISINGAS PASIRINKIMAS, JEI NORITE MĖGAUTIS KELIONE VALTIMI
„Honda Marine“ produkcijos BF40 ir BF50 prikabinami varikliai yra labai efektyvūs, savyje apjungiantys komfortą, galią ir geriausias inovacijas. O dabar jie yra dar ekonomiškesni ir mažiau kenksmingi aplinkai! Visu greičiu pirmyn, mėgaukitės išvyka! Tai išmintingas pasirinkimas, naudingas tiek jums, tiek aplinkai.

EKONOMIŠKIAUSI SAVO KLASĖJE. Mėgaukitės galingesniu pagreitėjimu, didesniu efektyvumu ir linksmesne kelione, nedidindami degalų sąnaudų. ECOmo technologijomis ir linijiniu oro santykio jutikliu aprūpinti BF40 ir BF50 modeliai yra ekonomiški, švarūs ir tylūs. Jie gerokai sumažina degalų sunaudojimą – ypač plaukiant kreiseriniu režimu!

ŽALI BĖGIAI MĖLYNUOSE VANDENYSE. „Honda Marine“ siekia ne tik užtikrinti linksmas pramogas, bet savo veiklą koncentruoja į aplinkai nekenksmingų variklių kūrimą. Naujieji BF50 ir BF40 varikliai sumažino CO2 emisiją daugiau nei 30 proc., tačiau tuo pačiu išsaugojo absoliutų efektyvumą. Mėgaukitės plaukiojimu ir būkite tikri, jog mes padarėme viską, kad mūsų planeta galėtų lengviau kvėpuoti.

PAPILDOMA GALIA ESANT MAŽOMS APSUKOMS. Išmėginkite mažą, bet labai galingą variklį! Be elektroninės degalų įpurškimo sistemos (PGM-FI), BF50 ir BF40 modeliuose yra įdiegta naujoji BLAST technologija, optimizuojanti oro-degalų mišinio santykį ir taip užtikrinanti maksimalų efektyvumą sunaudojant ypač nedaug degalų. Gerokai didesnis sukimo momentas esant mažoms apsukoms!

O Trijų cilindrų konfigūracija lemia nedidelį variklio svorį ir nepriekaištingą veikimą
O Elektroninė degalų įpurškimo sistema (PGM-FI)
O Dėl BLAST funkcijos pasiektas didesnis sukimo momentas, kuris, esant žemiausioms apsukoms, garantuoja puikų pagreitėjimą
O Naudojamas linijinis oro santykio jutiklis, užtikrinantis optimalų degalų sunaudojimą (ECOmo)
O Švaraus vandens prijungimo vieta plovimui, kuris prailgina variklio eksploatavimo laiką
O Ilga valdymo rankena, užtikrinanti lengvą ir patogų valdymą
O Elektroninė alyvos lygio, aušinimo ir per didelių apsukų kontrolės sistema, užtikrinanti saugią eksploataciją
O 17 A pastoviosios srovės laido pakanka denio sistemos maitinimui