BF 20

JEI Į PRAMOGAS ŽIŪRITE RIMTAI

Šie du varikliai tiesiog nepralenkiami „Honda“ vidutinės klasės variklių grupėje. BF20 ir BF15 tiesiog idealiai tinka visoms pramoginėms valtims, burinėms valtims, aliumininiams kateriams ir pripučiamoms valtims. Dabar galite keliauti su visa šeima!

LANKSTUS VALDYMAS. BF20 ir BF15 gali turėti elektroninę variklio nuokrypio reguliavimo funkciją – ji iš tiesų puiki, nes padeda lengvai pakelti variklį ir plaukioti sekliuose vandenyse. Ir net pasiekę vidutines variklio apsukas, galite naudoti šią funkciją diferento kampo reguliavimui, kad valtis geriau plauktų esant dideliam greičiui.

PAGREITĖJIMO PATOBULINIMAI. Siekdama užtikrinti geresnį pagreitėjimą ir padidinti kuro ekonomiją, „Honda“ BF15 ir BF20 įdiegė savo patikrintą PGM-IG technologiją, mikroprocesoriumi valdomą uždegimo sistemą, kuri optimizuoja uždegimo paskubos kampą plaukiant bet kokiu greičiu. O Jūsų saugumą papildomai užtikrins „Honda“ elektroninė sistema, kontroliuojanti alyvos slėgį, aušinimo temperatūrą ir maksimalias variklio apsukas.

DAUGIAFUNKCIŠKUMAS. Be amortizavimo sistemos su švytuoklės efektu, kuri pašalina vibracijas plaukiojimo metu, abu varikliai turi dar nemažai funkcijų - ilgą vairo rankeną su nuotoliniu valdymu, elektrinį starterį kartu su automatiniu oro vožtuvu ir didelės talpos įkrovos rite, su pagalbiniu dujiniu mechanizmu ar elektronine transo kampo reguliavimo galimybe bei galingą sraigto komplektą. Be to, lengvasis BF20 yra pats galingiausias kompaktiškas keturtaktis variklis.

O Skaitmeninė uždegimo sistema užtikrina optimalų degiojo mišinio sudeginimą (PGM-IG)
O Specialiai sukurtos sraigto mentės su padidinta atbulinės eigos pavara
O Rankinis ar elektrinis starteris kartu su aukšto efektyvumo įkrovos ritėmis
O Pavarų perjungimo svirtis yra variklio priekyje, todėl palengvėja manevravimas

O Unikali variklio amortizavimo sistema su švytuoklės efektu, pašalinanti vibraciją
O Droselio ir valdymo rankenos fiksavimas be jokių įrankių
O Elektroninė alyvos lygio, aušinimo ir per didelių apsukų kontrolės sistema, garantuojanti saugią eksploataciją

O Modeliai su nuotoliniu valdymu ar valdymo rankena
O Švaraus vandens prijungimo vieta plovimui, kuris prailgina variklio eksploatavimo laiką
O Integruota nešimo rankena