BF 60

ĮSPŪDINGA GALIA IR MAŽAS DEGALŲ SUNAUDOJIMAS

Įspūdingas galingumas – didžiausias savo klasėje Unikali „Honda“ PGM-FI elektroninė degalų įpurškimo sistema ir BLAST funkcija, užtikrinanti didesnį sukimo momentą esant mažiausioms apsukoms, garantuoja galingą ir tolygų variklio veikimą plaukiant bet kokiu greičiu. Nedidelis pavarų dėžės svoris ir patobulintos formos korpusas sumažina vandens pasipriešinimą ir užtikrina didelį pagreitėjimą bei didžiausią maksimalų greitį savo klasėje. Mėgaukitės dar nepatirtais kelionių įspūdžiais su naujuoju BF60 keturtakčiu prikabinamu varikliu!

• BLAST – didesnis sukimo momentas esant žemiausioms apsukoms
Variklio valdymo įrenginyje (ECU) įdiegta BLAST technologija padidina sukimo momentą ir užtikrina staigų pagreitėjimą. To pasiekiama optimaliu degalų padavimo ir uždegimo momento sureguliavimu.

• PGM-FI (elektroninė degalų įpurškimo sistema)
ECU sistema užtikrina labai tikslų degalų įpurškimą ir degiojo mišinio sudeginimo kontrolę, taip sumažindama degalų sunaudojimą ir palengvindama variklio užvedimą.

• Ypač nedidelis degalų sunaudojimas
PGM-FI ir ECOmo (linijinio oro santykio jutiklio) technologijos kartu su variklio korpusu, kuris efektyviai sumažina vandens pasipriešinimą, leidžia pasiekti mažiausią savo klasėje degalų sunaudojimą*3. Plaukiant vidutiniu greičiu, užtikrinamas optimalus degalų sunaudojimas.

• Nedidelis svoris ir matmenys
Naujasis 4 vožtuvų 3 cilindrų 998 cm3 darbinio tūrio variklis – tai specialiai sukurtas BF60 modelio valties variklis. Gaminant jį ypatingas dėmesys buvo skiriamas variklio svorio sumažinimui – buvo naudojami kompaktiškesni purkštukai, ypač patvarios medžiagos dirželis, trumpesnis alkūninis velenas. Aliumininis montavimo rėmas, plastikinis alyvos filtras ir apatinis dangtis leido sukurti vieną lengviausių ir kompaktiškiausių šios klasės variklių.

• Žemas triukšmo ir vibracijos lygis
Didelės talpos tuščiosios eigos kamera ir plastikinis įsiurbimo kolektorius žymiai sumažina triukšmo lygį. Papildoma plati montavimo atrama ir patobulintas guminis variklio amortizatorius efektyviai sumažina ir variklio vibravimą. Šie ir kiti patobulinimai garantuos Jums malonią išvyką.

• NMEA*7 2000 sertifikatas
BF60 variklis atitinka NMEA2000 standartą. Tai reiškia, kad šį variklį galima prijungti prie daugelio įvairių elektroninių laivininkystės įrenginių.

*NMEA (Nacionalinė jūrinės elektronikos asociacija): šį tarptautiniu lygiu pripažintą standartą yra įdiegusi NMEA, jis jungia jūrinės elektronikos komunikacijos protokolus.

• Emisijos standartai
BF60 variklis yra nekenksmingas aplinkai ir visiškai atitinka naujuosius EPA, ES RCD ir kitus emisijų standartus visame pasaulyje.