BF 4

Naujos serijos kompaktiški varikliai

Kad užtikrintume aukščiausią galimą patikimumo, veikimo ir efektyvumo lygį bei mėgavimąsi plaukimu, naujos serijos nešiojamus variklius ištobulinome, pertvarkėme ir atidžiai ištestavome.

Nešiojamų variklių serija
BF varikliai ne tik vieni lengviausių savo klasėje, dar jie turi ir ergonomišką rankeną, kad galėtumėte patogiai nešti. Vairalazdės rankeną galima sulenkti, taigi ji bus kompaktiško dydžio sandėliuoti.

Našumas
Naujoji serija gali didžiuotis 127 cm³ varikliais, kurie ne tik suteikia pakankamai akceleracijos, bet tiekia ir aukštas apsukas. Galima pasirinkti iš kelių sraigtų, kad jūsų poreikiai būtų visiškai patenkinti. Jei ieškote variklio, kurį būtų lengva užvesti, jums tikrai patiks naujasis „Honda“ dekompresijos mechanizmas. Užvesti šį pakabinamą variklį nereikės daug pastangų.

Komfortas
Naujuosiuose varikliuose sudėta visa mūsų patirtis. Norime būti tikri, kad naudotis jais jums bus patogu. Taip pat jie mažai vibruoja, neskleidžia daug triukšmo ir yra itin patikimi. Galingas generatorius (iki 6 A), suteiks pakankamai galios įkrauti elektroninius prietaisus.