BF 2,3

Paprastas ir lengvas – kaip žaislinis.

Honda BF2.3 yra lengvas, lengvai transportuojamos ir idealiai tinka mažiems laiveliams. Ir jei atvirai - tai variklis, kuris gali būti naudojamas įvairiose situacijose.
Viskas paprasta. Variklyje BF2.3 įrengtas optimalus karbiuratorius, todėl jūs galite pasiekti nemažą galią su neįprastai švelniu varikliu. Tiesą sakant, tai yra geriausias savo klasėje galios / svorio santykis. Valdymo ergonomika tikrai jus nustebins.

Mūsų pristatomas BF2.3 rinkoje yra mažiausias 4-taktis variklis su įrengta išcentrine sankaba, kuri leidžia sustabdyti valtį su variklu. Naudojant akceleratoriaus rankeną, galite greitai sureguliuoti reikiamą greitį, kuris suteikia jums tikslų vairavimo pojūtį. Tai labai patogu, kai reikia įvairuoti arba palikti siauras vietas uoste ar kitoje akvatorijoje.

Pats lengviausias. BF2.3 yra lengviausias savo klasėje, ir jis turi visus Honda 4-taktčio privalumus – tylų veikimą ir kuro ekonomiją. Be to, jame yra integruotas 1 litro degalų bakas, variklio nuėmimas ir transportavimas yra neįtikėtinai paprastas. Su vienu baku degalų, jis gali veikti iki 55 minučių, kai veikia pilnu pajėgumu!- Automatinė sankaba užtikrina sklandų pagreitį
- Oru aušinamas
- Integruotas 1 litro kuro bakas
- Oro įsiurbimo triukšmo slopintuvas sumažina variklio keliamą triukšmą
- Didelė ergonomiška rankena
- Variklis turi avarinio stabdymo jungiklį
- Variklis gali pasisukti 360 ° kampu, taip užtikrinant puikų manevringumą
- Variklio kampo keitimo funkcija navigacijai sekliuose vandenyse
- Tikslios kontrolės akseleratoriaus rankenėlė
- Lengvas ir kompaktiškas: lengva transportuoti