BF 115

MALONUMŲ KUPINAS SKRYDIS

Esate pasirengęs nuotykiams tolimose platybėse? Pakabinamas „Honda“ variklis BF 115 yra pasirengęs nugabenti jus būtent ten!

GALINGAS IR TOLYGUS PLAUKIMAS. BF115 greitis ir pagreitėjimas buvo palyginti su dvitakčio variklio rodikliais. Todėl galima drąsiai tvirtinti, kad šis variklis, turėdamas elektroninę degalų įpurškimo sistemą (PGM-FI), dviejų simetriškų velenų sistemą ir variklio bloko pagrinde sumontuotą smagratį, užtikrina išties komfortišką plaukimą, nes vibracija yra beveik nejuntama.

KIEKVIENAS LAŠAS YRA SVARBUS. „Honda“ PGM-FI sistema optimizuoja oro-degalų santykį ir degalų įpurškimo laiką, todėl veikiantis variklis sunaudoja apytiksliai 30 proc. mažiau degalų nei įprasti dvitakčiai varikliai. O jei plaukiosite tik mažomis apsukomis, sutaupysite beveik 90 proc.!

UŽTIKRINTAS PATIKIMUMAS. Šių motorų konstrukcija paremta patvariu „Honda Accord“ 2,3 litrų varikliu, panaudojant kelis šiame variklyje esančius patikrintus sprendimus. Elektroninė valdymo sistema stebi visus variklio parametrus, kontroliuoja jo perkaitimą, variklio apsukas ir alyvos temperatūrą, taip užtikrindama nepriekaištingą veikimą ir optimalią galią.

O Skaitmeninė uždegimo sistema užtikrina optimalų degiojo mišinio sudeginimą (PGM-IG)
O Elektroninė degalų įpurškimo sistema (PGM-FI)
O Pusrutulio formos degimo kamera su tiesioginio oro srauto padavimu
O Oro įsiurbimo sistemos triukšmo lygio slopinimas
O 40 A pastoviosios srovės laido pakanka denio sistemos maitinimui
O Elektroninė variklio kontrolė
O Elektrinis iškėlimas
O Alyvos slėgio indikatorius
O Elektroninė alyvos lygio, aušinimo ir per didelių apsukų kontrolės
sistema, garantuojanti saugią eksploataciją
O Švaraus vandens prijungimo vieta plovimui, kuris prailgina variklio eksploatavimo laiką
O Hermetiškas starteris
O SOHC keturių vožtuvų cilindro galva